Pozycjonowanie stron i linki sponsorowane

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo: wielkopolskie
współrzędne gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

nr telefonu: +48 790 752 541
adres strony WWW: www.agilito.pl
e-mail: biuroagilito.pl

Sprawdź dojazd na mapie

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Każdy przedsiębiorca na pewnym etapie rozwoju swojej firmy musiał pomyśleć o jej promocji i dotarciu do klientów. Marketing w wyszukiwarkach, którym zajmuje się agencja Agilito to niezwykle efektywny, a przede wszystkim oszczędny sposób na to, aby działalność zyskała większy rozgłos. Ogromna wiedza oraz znaczące doświadczenie specjalistów, którzy są odpowiedzialni za promocję strony internetowej klienta, skutkuje fenomenalnymi plonami w postaci osiąganiu wysokich pozycji w wyszukiwarce na wybrane zapytanie. Taka strategia marketingowa pozwoli dotrzeć do szerszego grona odbiorców oraz stopniowo zbudować świadomość marki w umysłach konsumentów.

W skład zespołu Agilito wchodzą specjaliści z zakresu reklamy i handlu, copywritingu oraz tworzenia i optymalizacji stron internetowych, których kooperacja owocuje zwiększeniem widoczności witryny klienta. Oprócz działań znanych pod akronimem SEO (Search Engine Optimization) zajmują się oni przygotowywaniem rewelacyjnych kampanii linków sponsorowanych, które są znakomitym uzupełnieniem pozycjonowania oraz budowaniem responsywnych stron. Agencja działa na rynku usług online już od 2012 roku, wobec czego posiada znaczące doświadczenie w świadczeniu usług internetowych oraz wykształciła praktyki, które pozwalają jej uzyskiwać fenomenalne efekty.

Pozycjonowanie stron internetowych ze specjalistami

Korzystanie z usługi pozycjonowania, którą oferuje Agilito to pewność osiągnięcia zamierzonych celów – przede wszystkim dotarcia do większego grona potencjalnych klientów oraz znaczącego poprawienia widoczności firmy pośród konkurencji. W zależności od typu prowadzonej działalności, doradcy handlowi pomogą dobrać odpowiednie słowa kluczowe oraz typ pozycjonowania, który przyniesie najlepsze rezultaty. Przekazane przez nich informacje ułatwią podjęcie decyzji odnośnie zasięgu prowadzonych prac, optymalnej ilości słów kluczowych czy modelu rozliczeń.

Klientom, którzy prowadzą działalność na określonym terenie, jak np. hydraulicy, mechanicy czy kosmetyczki, a którym zależy na dotarciu do okolicznych odbiorców, poleca się usługę pozycjonowania lokalnego. Poprzez optymalizację strony i wizytówki Google Moja Firma, Agilito skieruje swoje wysiłki na użytkowników z wybranego regionu, co pozwoli na szybsze osiągnięcie zadowalających wyników. Natomiast tym, którzy świadczą usługi na terenie całego kraju, lub prowadzą sprzedaż internetową, specjalista poleci tradycyjne pozycjonowanie z uwzględnieniem szczegółowych słów kluczowych. Warto zaznaczyć, iż promocja biznesu na terytorium całego państwa będzie wymagała dużo większego nakładu pracy oraz wysiłku, aby osiągnąć ustalone cele.

Dział techniczny agencji zadba o to, aby witryna wysunęła się na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania i wyraźnie zaznaczyła swoje miejsce pośród konkurencji. Optymalizacja, którą wykona, uwzględnia dostosowanie kodu źródłowego do wytycznych przedstawionych w poradniku od Google. Oznacza to zainstalowanie niezbędnych do analizy narzędzi, edycję znaczników title i description, czy też zbudowanie profilu linkowego strony. Dział kreatywny przygotuje natomiast unikalne i atrakcyjne treści, które uwzględnią frazy kluczowe oraz zachęcą użytkowników do odwiedzania witryny.

Dedykowany opiekun kampanii Google AdWords

Ciekawą propozycją dla wszystkich zainteresowanych promocją swojej firmy w wyszukiwarce są kampanie linków sponsorowanych prowadzone przez Agilito. Są to reklamy, które wyświetlają się w wyszukiwarce (oprócz wyników organicznych), w zakupach Google, czy też na stronach partnerskich. Ich specyficzny model rozliczeń – klient płaci za kliknięcia użytkowników – sprawia, że na stronę trafiają tylko osoby zainteresowane wybraną ofertą czy produktem. Kompetentnie przygotowane, pozwalają na uzyskanie znaczącej konwersji i rozwój firmy.

Agencja Agilito jest Partnerem Google, co oznacza, iż stosuje tylko uznane i akceptowane praktyki, a jakość świadczonych przez nią usług jest zgodna z polityką Google. Do dyspozycji klienta pozostaje certyfikowany specjalista AdWords, który zadba o to, aby kampania linków sponsorowanych została odpowiednio przygotowana – dotarła do wybranej grupy klientów, wyświetlała się dla wybranego rejonu, o określonych godzinach, a hasła reklamowe były atrakcyjne i zachęcały odbiorców do kliknięcia w nie. Wsparcie doświadczonego pracownika agencji Agilito daje klientowi pewność, iż zainwestowane pieniądze nie zostaną zmarnowane, a kampania została profesjonalnie skonfigurowana.

Oferta: Agilito Poznań - reklama w wyszukiwarkach

Godziny kontaktu:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wizytówki:

Choinki z zapachem świeżości

http://euroaroma.pl/choinki-zapachowe.html

Pozyskiwanie leadów

Zobacz więcej

Strony internetowe dla deweloperów

Unaghi - strony internetowe

Stwórz spersonalizowane instalacje LED

led-sklep.com